Sohbet Hatti Numaraları Dul Kadınlar

ucuz sohbet hatlari

Seneden beri biliyorsun herhalde çıkacağım bir çık diyorsun lan özlemcim orada mısın canım benim i̇bo karaman geldi nerede i̇stanbul alımı tamam çok selam söyle benden ayın 6’sında toplanıyor duşta moruk. Her gün bir yerlere gidiyoruz yüzden durmuyor hangi adamın yanına gittik camfrog muhabbeti yapıyorlar babaya sıkıldık artık anladın senin yanına gelip yapıyorsun ediyorsun nasıl gidiyor falan filan baştayken Sohbet Hatti fıkra anlatın oğlum hallettik sorduk sana kadar kafayı yemiş temam zaman cizre gel saçmalamak istiyorum herkeste buluşun olmaz bir araya gelinmez eklerini kanalda görüyoruz iki gün. Önce kavga, ediyordunuz yüzden herkes Sohbet Hatti adam yerine konmaz asmin öyle işte yarım elma gönül elma hesabı yani muhabbet muhabbet yok şimdi kalkıp buradan ayhan yanına gideceğiz gideceğiz gerçi. Ona uğramayacak yay buradayım ortam burası bekliyorsun şimdi ortamdaki herkes buradan tanışmış ortak arkadaşları buradan konuyla ilgili çok sıkıldık darlanma hani böyle normal muhabbet etmiyorsan böyleyken fırat takılmamış arada bir. Kempro ben ayda yılda bir gelen insanları varsa.

canlı telefon sohbet hattı

Onlarla görüş onun için dedim ortak arkadaşlarımız buradan olacak sayı işini gücünü anlatsak belki kaçta gelecek acaba bize hava atıyor değişik yapacak bir şey yok i̇dare edeceksin kral yeni anlatsın. Beni anlarsın sıkıntı yok frog sen diyorsun anladın niye yemişsin sen harbiden var yok onunla yatmış ondan kalkmış bunlar atmış bunları atmış yalandan diyorum şununla diyor onun olmaz Sohbet Hatti. Diyor veya falan filan adlandır ben duymak dinlemek istemiyorum abarttım hep yalan hep yalan hep yalan nasıl bir şeysin sen böyle çıkartıp adama ben veresim geliyor yani bir bana dokun. Diyesim Sohbet, Hatti geliyor yani ister istemez öyle bir anlatıyor neyse hangi adamın yanına gitti yemin ederim kişiden kişi aynı muhabbeti yapıyor lan durun yalan diyorum ben bunlar kadar hızlı. Olamamışsın ben yorum camfrog niye kimseyle görüşmedim diyorum lan konularla salakmışım diyorum onunla diyorum yan yana geldi süper kendini izle diyorsun mısın oğlum sen.

telefonda canlı sohbet hattı

Diyorsun mal mısın diyorsun honda direk şey oluyor ondan sonra karı selam verene kadar gün geçiyor bak şimdi buradan herkese tanıştığım için kıyafetten konuşmak gayet normal oturursun burada konuşursun ama. Işınla yattım şimdi kalktım zaten erkek niye kitap olasın alacağım ben bunu erkek olarak şahsen yerine koymam sen gelip ben şunun aşure yaptım onunla böyle yaptım diye anlatıyorsa Sohbet Hatti. Veya bir kadın bir kadına biliyor musun işte şunu yapmış bunu yapmış diye şey yapıyorsa dedikodu yapıyorsa emin bugün sana bir başkasının dedikodusunu yapan yarın bir gün iki gün sonra. Başka Sohbet, Hatti bir yere gittiğin zaman senin dedikodunu yapacak tarz böyle toksik insan yalnız ayak şeyinize yaklaştırmaya caksın güzeli uzak duracaksınız başınızda aramayacak hani diyorlar işte i̇bo i̇bo sakin. Işte kedi gibi kenarda falan filan ben tür adamların yanında neyin olduğunu bildirmiş ben tür adamların yanında konuşacağım konuşacağım anladın tavuk var yoksa adam seni bir şey yapamayacak hayat bir. Eleman gibi bulduk değer belirli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*