Kaşar Orospu Sohbet Numaraları

uluslararası sohbet hattı

Zaman düşük alemde dahi zorunda bırakıldığımız kadar fazla şey var geçenlerde buğday atılmış arabanın birisi gidiyor işte ortağının birisi yatıyor biz site yurt dışından getirdik onun algısını yapmaya çalışıyorlar çok. Saçma saçma politika var anda bak demin çocuk köpeğe gezdiriyordu karizma karizma hareketler yapıyor böyle tamam kabararak gidiyorduk köpek yere bir sıçtı bütün karizma gitti bak tamam köpek Sohbet Hatti gezdir insanlar zaten köpeklerinin yere yaptıklarını yüzden yerden poşette almaları gerektiğini biliyorlar neyse yapmayacağım espri ben şimdi şantiyeden çıkmış gelmiş adamım kardeşim anlarım böyle köpek gezdirmek. Denme pek, gezemez kiminle konuşuyorsun Sohbet Hatti ben anlamadım oğlum ameleyim lan ben amele kent dedi duvara işeyen adamların şimdi gelip köpeğin bokunu anlasın alınır yani duvara işte güya alt. Katta çalışan olduğu zaman onu kafasına doğru direkt adam diyor dökmeyin diye yukarıdan pardon hortumu yanlış yere tutmuş eleman diyorum şükür diyordur yağdır mevlam yağdır ben.

telefonda canlı sohbet hattı

Düden şelalesi biliyorsunuz düden şelalesi antalya’da meşhurdur oradan aşağı çözdüren adamım siz diyorsunuz cidden düden şelalesi niye insanlar görmeye giderken sen aşağılık ömürsün bak yemin ediyorum bayanlar yapamaz erkek olsan. Anlarsın bak onun zevki var dünyada hiçbir şeyden tatmadım böyle şakır şakır akıyor sor açmışım var bir sigara yakmışım yemin ediyorum bak numara kanka çömelmesi lan i̇zmir’den çömelip Sohbet Hatti. Yapacağız bir şeyler i̇brahim elif hastaydı lan bak şey çok yanlışım sabahın köründe eskişehir alkan mutlu olamıyorum yıkayamam sinema sokaklarda sokağın ortasına yapıyorlar biliyor musun fark böyle belgesellerde falan izledin. Olmuş Sohbet, Hatti yani biz inşaatta azcık çördük diye şey oldu yani medeniyetin olduk hahaha videolardaki teyzeler var hani asansörde devlet dairelerinin içinde yapan asıl sözün bittiği ben çok izledim. Çok denk geldi hayatta atmamaya pis şeyler neyse yurtdışına gitmeye gerek yok ülkemizin içinde var deli gibi videoları var.

canlı sohbet hattı ucuz

Ben medeniyetler örnek vermek istedim can sana yani kendi güzelim ülkemden öyle bir şey yok yaparsan yap gerçekten geri zekalı birisidir yani yoksa türkiye’de öyle birisi sokak ortasında bir şey. Yapacağını zannetmiyorum ben çıplak denilen filmde zaten gerçek değildim insanlar değildir sokakta zaten öyle hareketler yapıp konuşturmadılar kendilerini yapmadılar falan doğru söylüyorum ülkede olmaz böyle şeyler bacım video Sohbet Hatti. Izlemeyi çok seviyorsun herhalde böyle temizlik falan böyle kollarında falan iyice avrupa’dan bakmayıp gibi avrupa bizim gitsene gelebilse bakmayız bahanemiz bir ara bizim değil biz yere çöp atmazsak belediye işçileri. Nasıl Sohbet, Hatti çalışacak mahallemizde vardı doğru mikroplar tarık almıyor boş versene sen neden bahsediyorsun sen şimdi tayfun ikna etmeye çalışıyorsun i̇mamoğlu asım banane hayretçi i̇stanbul’un hoca bağlattı teyzen selpak. Var yasin toplasın kardeşim işi var balıkesir’de senin gibi öküzler atıyor oralara dağdan gelmeler atıyor onlar oraya atmayın totoş bak şimdi çöp izleyeceğim bakacağım çağdaşlar atıyor yoksa.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*