Canlı Sohbet Hattı Numaraları Kızları

canlı sohbet hattı telefon

Tane oğlum bir tekne çalayım kürşat tekne partisi verecekti bugün ayasofya falan çıktım gezdik bundan sonra gibi yapmışlar evden kemik yapmışlar bir tanem eyfel kulesi’ni adamlar yarışa girmişler lan teknofest. Kaçtık aynen koş camiye lan tayfun güzel kız sallıyorsun ayhan güzel sallıyorsun salla babam salla bundan sonra var senin numaranı bile engelleyip sileceğim insan hak ediyorsun cidden ablacığım Sohbet Hatti sen burada hainlerden daha aynısı benim gözümde artık nereden söyledim niye kafana olur değil buradaki hainlerden daha hain söyleyim sana tecavüzcüden daha beter suçum var artık. Bitti senin, yanında tecavüzcünün suçu Sohbet Hatti yok benim gözümde sana çalışacağım sana çalışacağım yaktım seni yok diye yok biliyor suçunu lan bak taş havaalanı yokmuş buçukta teknofest’e gittim oradan. Direk geri döndüm zaten erken döndüm murat’la motor erken gittim erken doluya şey yok yani karılar var mıydı lan oradan buraya geliyorsun karılara bakmamak için yalanlar yalan söylüyorsun alarmı ama. Araya baksana şuna cansu.

ucuz canlı sohbet hattı

Numara cansu tayfun neredesin lan denize karşı haklarımız atmışsın hayırdır canım benim hoş geldin haber ciğerim benim kurban olurum senin yakışıklı bak kardeşim senin güzellik eve girdim arabanın içinde oturuyorum. Sıkıldım gideyim diye düşünüyorum sıkıcı bir gün oldu bugün bekledim efendim salih bekledim bugün dedim güzel geçer ama tokat’ta bugün var tam kişiden dayak yemiş gibiyim yaz sabah Sohbet Hatti. Kaçta kalktın bundan sonra bir daha yattım saat buçukta kalktım bir çarşıya gittim bir sanayiye gittim var dermanım yok sizin var etrafı gönderemedim yok çarşıya nemolar geziyorlar arabalarda klasik araba. Fazla Sohbet, Hatti yok ettik gece çıkarlar herhalde yorgunluk çöktü gülay bilmiyorum öyle bir hiç güldüm gideyim diyorum uzanayım diyor bileyim bilmiyorum yatma yatma biraz sonra bomba patlayacak ipini çektim. Aldım ortaya sen yemiyor bomba patlatıyor attığım numara patlatın görelim herkes bomba patlatıyor eğer önüne gelen bomba patlatıyor burada fitili yanlış yere takıyorlar yazınız bombaları bilmiyorum kardeş bir ..

canlı telefon sohbet hattı

Patlasada sizde sene bize kurtulsak bunlar kendini böyle kral falan veriyorlar hatta beni deli ediyorlar yanlış biz doğru yere sokarız biz her zaman doğru yere sokarız okumayana müslüman oluruz bizi. Karıştırmayın yani bak söylüyorum uyandırıyorum bileyim oğlum son aydır var bombalar patladı ses çıkmak herkes bomba parktaki herkes bir şey var herkes bir şeylerin peşinde müge hanım telefonu Sohbet Hatti. Kimde var sigara paketi herkes var müge anlı’nın telefon kodu yaklaşma attı gibi anasını canım sıkılıyor ilgiliyim sabahtan beri mikrofon istiyor sende bir mikrofon alamadın yap oraya bir tane karışık. Reklamlar Sohbet, Hatti izle seyredelim sende seyret can sıkıntısı kesin geç senin için istiyorum ben adam nereden çıktı dün bizim futbolcunun ismi koruyucuya gol olivium değil polis senin gibi gel. Şey ersoy tarkan gel rachel gelirsem oraya çimlerin üstünde karışık burada bizim sıkıntımız geçsin biz bakalım sen bak orada efendim balat bizimkilerden var tam karşıda oturuyor bak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*