Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Eğimli büyük bir köşe ben söz konusu burası evet burası 2000 dolara oluruz refika’nın arka kapısını kullanarak buraya nasıl anlaşılan daha önce burası kapalı evet sanırım burayı kapatmak için idare eden bir. Çatı yaptılar burası ruhsatsız bir odaymış galiba çamaşır kurutma makinesi buradaydı buradaki duvarı yıkacağız ardından döküntülerin bulunduğu alanı düzleştireceğiz işin önemli kısmı evden arka bahçeye bir geçiş yaptı alana dönüştürmek istiyoruz eve 625. Peki kredi çektiniz ayda 4.700 dolar ödüyoruz mükemmel bir dünyada her, şey yolunda giderse sürecek bir proje var önümüzde aylık ödemeniz 4700 değil Sohbet Hatti 5000 olduğunu var aydan uzun süreye 5.000 dolar. Ödemeniz var bayramda 70.000 dolar müteahhit yani buna eklememiz gerekiyor demek aldınız 770 bin dolar olacak evet civardaki fiyatlarını araştırdığımız buna benzer evler 800 diyor 990 bin dolara kadar yükseliyor öyle almış olsam. Koşulda olursa olsun dokunmazlar size maliyeti 757 kar oranı yok işe başlamadan önce müsaitle tanışmayı verdiği teklifi incelemeyi her şeyin yolunda olduğundan, emin olmayı çok isterim.

Sohbet hatti

Harika olur mirdar olursun işte oldu tarık abiye buraya hayal etsene arka bahçeye çıkan kestirme bir çıkış şimdi kerestedeki çocukları onarmamız gerekiyor ben tadilatçılarımızın hata yapma şansı yok müteahhitlerini çoktan seçtiler proje. Için verilen teklif bugün müsait bir araya gelip her şeyin doğru olmasını sağlayacağız burada fiyatlandırma teknik harika teşekkürler gördüğünüz gibi çok fazla oldukça fazla var alışkın olduğumdan daha detay var örneğin evin cephe. Dış cephe boyası sadece boyası için 5.2 çünkü içeride bazı yerlerdeki, kartonpiyerleri sökmemiz gerekiyor dolayısıyla bölgelerde boya kapsamında gösteriliyor peki dış cephe boyası Sohbet Hatti burada var evet dış cephe boyası var aslında. Ben dış cepheyi boya fiyatları banyo fayanslarının fiyatı nerede banyoyu buna eklemedim çünkü daha sonra banyonun tamamını yıkmamız gerekecek evet ben onu anlamaya çalışıyorum teklifte birçok kalemi eksik yazmışsınız elbette benim sunduğum teklif. Bir teklif sistem daha olacak teker teker yazacağım seramik fayans gibi tür şeyler burada yazmıyor çünkü bütçemin dışına çıkmaya niyetim yok ben, bir.

Sohbet hatti

Masraf daha çıktı diyecektim öyle tamam peki ayrıntılı fiyatlandırmayı zaman verebilirsiniz güne kadar gün sonra olur tamam mükemmel çok memnun oldum görüşmek üzere tanıştığımıza sevindim rica ederim görüşmek üzere pekala evet nazik. Biri evet ama bir tek değil sizden tehlike işareti söz konusu burada umarım konuda yanılırım ama aynı fiyatı uygulayacağım diyor evde başka eksikler olduğunu belirleyip aynı fiyata yapacağını söylüyordun hiçbir fikrim yok sizin. Yok ondan hoş bence onunla devam edip işe başlamalıyız yakın seçeneğimiz, tamam elimizden geldiğince bütçeye uymasını sağlayacağız içiniz rahatsa onunla çalışmayı deneyebiliriz ama Sohbet Hatti fazla ödemeyin tamam müsaitler beni çok endişelendirir fakat. Kredi ödemeleri biriktiği içinden eşinin müteahhite göz kulak olması projeyi ilerletmeleri gerekiyor çok kolaydı merhaba nasılsın dostum nasıl gidiyor sen nasılsın anda alışveriş yapıyorum bana evi göster lütfen bir anda bir müfettiş inceleme. Yapmaya geldi işi durdurmak zorunda olduğumuz neden geldiğini bilmiyoruz ama bazı alanlarda ruhsatsız çalışma yaptığımızı biliyoruz diye düşünmüştük biraz daha hızlı ilerlemeye, başladı sabah geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*