Sıcak Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Renk pembe mavi bir veranda konusu var veranda’yı yenilemek veya beton veranda yapmak kadar tutar eskisi ile aynı boyda beton veranda yapmak 2500 tutar eski verandanın yapmaksa 3000 200 tutar beton yaparsak. Yatak odasından basamaklarla inilecek veya yükseltili bir şey olacak öyle değil yeni beton yeni çit çimler bence mükemmel beton olsun evet artık çok geç sevimli bence olmadı görüşürüz bir uzaktan bakayım hayır böyle. Bırakamayız güle güle iyi günler palyaço evi gibi duracak yani beyaz, yapıyoruz kapıya olmaz kim demiş bilmiyorum tüm dünya falan evi satmaya çalışıyor Sohbet Hatti tamam sarı olsun kötü görünürse seni suç merhaba. Nasıl gidiyor haber yakışıklı annenin tezgahından bakalım çıldırmışlar rakamların üstünden geçelim şuraya bak ara bebeğim seni çok özledim annenle babanın yaptığı mutfağa baksana odanın büyüklüğüne bak yeni banyoya bayılacaksın aman tanrım duvar kağıdı. Muhteşem şahane oldum bir numaralı yatak odası harika görünüyor yüzyıl ortası modern sahneleme hoş tasarım hafta sonu evi satışa çıkarıyoruz umarım fiyat, i̇yidir 650.000 iyi görünüşe bakılırsa eve doğru fiyat.

Sohbet hatti

Biçmişiz çünkü satışa çıktıktan sonra birkaç gün içinde çok teklif aldık teklif verme yarışına dönüştü sonunda evi 700.000’e sattık polisle fiyatının 50.000 dolar üstünde bir fiyat eğer anlaşma bozulmazsa 115 bin doların. Biraz altında kar etmiş olacağız şimdi sıradaki evi bulma zamanı merhaba habersin büyükmüş 90’lı yıllarda evler çok revaçtaydı hala öyle lüksemt lüks evler eskiden evler şahaneydi ama şimdi içi çok yıpranmıştır bence milyon. 450.000 istiyorlar vay antreye bakar mısın bunlar kalabilir boyamak desen burada, bir yatak odası varmış her şey kadar 15.000 tutar fark ettin her Sohbet Hatti yer halıyla dolu gerçek ahşap parke olmalı burası. Dediğini duydun biliyor musun yani gerek yok evet korkunç bir mutfağımız var koca evde minicik mutfak var olacak şey gerçekten korkunç duvarı kaldırmak mutfağı tüm alana yaymak bize kaça mal olacaktır bin dolar. Aslında hoş bir mekan öyle alanı bir daha yapmamız lazım modern olsun öyle çok daha iyi burası harika yapabiliriz burada güzel bir, yatak odası var acaba.

Sohbet hatti

Şunu istiyorum kapsamlı yüzeysel yenileme çalışması için fiyat ver yapısal değil yüzeysel tadilat için tamam anladım harika boyutu manzarası bile lüks müşterilerini etkiler yapısal tadilat gerekmiyor yerleşim planı iyi umarım yüksek rakam. Çıkarmaz nasıl bir rakam patlayacak tüm pencereler değiştiriliyor hayır mutfak 70.000 tapu işlemleri neredeyse 1.7 milyona mal olacak tamam emlak piyasası sıkıntılı eğer biz 1.4 milyona kapatabilirsek biraz para kazanabiliriz bence iyi zaman. Pirket 1.4 milyonu onayladı teklifimizi kabul etti uzun bir projeye başlıyoruz, gücüne hemen başlamalıyız merhaba burası hala tuhaf görünüyor duvar gidince iyi oldu Sohbet Hatti ama bak sizin şahane bir sürprizim var eskiden. Burada pencere varmış yine olabilir bence mevcut plan mutfağa yenilemeyi zorlaştırıyor 490 metrekarelik eve kavisli mini bildiğiniz gibi bugün yağmur yağdı evet böylece evdeki birkaç sızıntı noktası açığa çıktı çok ciddi yapacağız çatıcı. Çağırmamız gerek yoktur ece efendim yardımın lazım pahalı bir evdeysek parkemiz pahalı olmalı çok benziyor plakalar genişliğe bunu seçtim ezi arkada mısın, evet çatı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*