Sicak Sohbet Hatti Numaraları

ucuz sohbet hatlari

Gelmiş lan haber lan cansu saçlara bak hangi saçlara bak oğlum bana hareket yapma tipe bak senin belanı vermesin sana hangi erkek böyle çok güzel yakışıyor dedi tipi yaptın geldin. Sana hangi erkek bunu söyle bize geldin tipi yaptın hangi erkek halıları malları çıkarsın yemin ederim genelev telefonu gibi oldum cesareti neden geliyordun nereden geliyordu bir alsak cesaretini Sohbet Hatti elinden böyle bir tenhada sıkıştırırsak sallasak silkeleyerek deme abla kalabalıkta delikanlılık yapanın tenhada affı olmaz arkandayım yürü falan filan inter milan oğlum senin saçların olacak böyle. Kendini niye, böyle zencilerim incileri Sohbet Hatti özen diyorsun yani cansu sana diye bir şey yok oğlum ben senin arkadaşın tam senin güzel oluşumda eleştirdim çirkin oluşunda eleştirelim yani oğlum. Böyle tatlıya özel diyorsun yapayım torbacı tablo mıdır nedir ona özeniyorsun sen benim saçsız hali gördüm kelken usturaya duruyor öyle yat göstersene koysana cama ama bakayım koyulan koy amele koyacağım. Dur numara harbi askere.

sohbet hattı telefon

Gittin oğlum zaman i̇lkay abla görün değil biz nasıl karılarla ananı avradını mahmut tuncer e-mail diyorsun lan burada hande miydi tamam belde bir gün kalktım dedim küt yapayım saçları üzerine. Elden boyayım ertesi gün kalktım ulan dedim ben deniz gibi bir daha kestim ertesi gün makineye bir alırsın kadar bak kadar kaldı saçların rengini açıp griye boyadım manyaklık Sohbet Hatti. Yani tandemi döneminde soracak bir şey bulamıyorsun ulan ekmeği yaptık yemek yaptık gelene kaldı kendimiz uğraşacağım başka yolu yok yani oğlum pandemide ben uğraştım kaşa çizik atmalar onlar bunlar falan. Harbi Sohbet, Hatti diyorum bak mal mal şeylerle uğraş kaşıma çiziklerde falan filan inter milan the evdesin yalnızsın gideceğim belli değil kolları falan uzatmış iyicene karizma olurum sen erkekten anlıyorsun. Var hani biliyorum erkekten ulan manyak gülay abla kurbanda şey yapalım bir tane koyun bacağı gönderelim gönderecek koyun olsun dileğini göndereceğim ama bileğini gönderdim bana yarın göndereceğim.

sohbet hattı telefon numaraları

Ben sana bir ayakkabı giydirirsin ola topuklu ayakkabı güzel geziyorsun lan bak kıskandım şimdi ben sanayi gezdim ondan sonra çarşıya hiç kimse yok bak bak gez gez gez tayfur atlama. Tayfurdur yapma tayfur görüyorsunuz bak haliç’in bittiğini çoban ali adam hizmet veriyordu mahkeme i̇mamoğlu suya adam bayramda metroları yürüyen merdivenler çalışmıyor asansörler çalışmıyor vapurlar iptal adam mitinglere gidiyor Sohbet Hatti. Ulan senin işin var mekiklerde lan sen bir belediye başkanısın oğlum senin işin var lan birlikte bileyim oğlum ben saçma sapan şeyleri ben bunları gördüm sanki milletvekili gerçekten bak sanki. Milletvekili Sohbet, Hatti yarasa gibi akşamları dışarı çıkıyoruz ayhan telefon bekliyorum zaman arayacaklar bekliyorum yarasa gibiyiz bizim kadro belli artık beş sene sonuna türkiye’ye gelecek temelli hayda zaman bak gör. Yolla zaman yavşaksın i̇stanbul’a şey basmış değil bir şeyler basmıştı galiba zannediyorsan büyükşehir temizle yemedi bilmem bakanlığı falan girdi herhalde kanka kışlık lastik lazım getireyim lan bak beleş kanka bir. Tanesinden.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*