Sıcak Sohbet Hatti


Sohbet hatti

Şey yapmamıştım kesinlikle tekrar yapacağım çünkü görünüşü hoşuma gitti bütün zemini döşediğimize çok mutluyum harika bir kere güzel görünüyor bunun hakkında biraz konuşabilir miyiz tabii sene boyunca buradaydım tamam yazıyorum diye hatırlıyorum. Sürecin başlangıcı makyajımı yapıyordum her yeri kıymıklar saçılıyordu bana yaptığı buydu ama şimdi sorun yok sen bilemiyorum çok teşekkür ederim seni seviyorum onu daha önce böyle gülümserken hiç görmemişim sadece kadar mutlu oldum. Evlendiğim gün çocuklarımız torunlarımız onu ilk sıraya koymalıydım sonra sıra ona, özleyeceğim gelinini arayacağım tamam evet bizi ara isterseniz beni arayın her şey Sohbet Hatti için çok teşekkür ederiz teşekkürlerimizi bir yuva yapacağız. Teşekkür ederim sizi seviyorum teşekkür ederim tabii yine beni geldi tekrar çalışmaktan çok zevk aldım ilk seferinden daha zevkliydi yatak odasının banyonun son haline bayıldım müşterileriniz arkadaşa dönüşünce çok daha eğlenceli oluyor hijet. Yat satın almadan önce riski kabul etmelisiniz işe başladığında meteliksizim hatta annemin garajında yaşıyordum ama bir kumar oynadım şimdi ise aileme neredeyse, 500 kere iyi bir hayat verecek kadar param var sabah lgs’den. Bir mesaj aldım lgs.

Sohbet hatti

Patrice şeyi hatırlıyor musunuz verdiğim eğitimden mezun olmuşlardı i̇kisi profesyonel dansçı baş üstünde dönmüştü tahrişat tüm dolapları seçmişti tur neler olduğunu anlatın çok bilgi vermediniz sadece bir evi dönüştürmek için yardım istediğinizi. Söylediniz evet şunu söyleyeyim biz artık sadece ortağıyız sadece yani ayrıldınız yüzden açıkçası bize yön bulmada yardımcı olmanı istiyoruz çünkü emlak işinin devam edeceğiz neden birlikte çalışıyorsunuz güzel soru ikimizin farklı alanlarda ortaya. Koyduğu farklı çabalar olduğunu düşünüyorum yani bir alanda ben başka alanda, birleşince iyi bir takım oluyoruz tasarlamayı seviyor ben yapıp para kazanmayı seviyorum Sohbet Hatti yani birbirimize ihtiyacımız var diyorsunuz yani şöyle söyleyeyim. Demek istediğim anda evet birbirinize lazımsınız tamam peki nasıl bir şeyle karşı karşıyayız belli değişik ben yaptığımız işte bütçeye 100.000 dolar açtım çok ters gitti peki genelde profesyonel insanlarız bir aşağı bir yukarı. Oynuyor duygular artınca mantık düşüyor yani gerçekçi olalım eğlenceli değil çok zor ama sonunda şunu unutmayın kavga etmeniz faturalarınızı ödemez birbirinizle çatışmak, hayatınızı değiştirmez.

Sohbet hatti

Bunu unutmayın dostum bak sen hem bir emlakçı hem bir terapistsin evet kendimle milyarlarca terapi seansını yaptığımı düşünürsek bence neden olmasın işe başladığımızda i̇kimiz romantik bir ilişki içindeydik veya çok fazla sürtüşme. Düşmanlık varsa zaman işin gelişebileceğini düşünmüyorum dolayısıyla proje yollarımıza gidip gitmememiz konusunda belirleyici olacak pekala bunun zamanı geçmemiş daha çok ahıra benziyor 300 bin dolarca yapmayı planlıyorsunuz değil renk mutfak dolapları için düşünüyorsun. Evet burası için fikrim bence duvarı havaya uçurmalı sonra buraya büyük, bir ana yatak odası takımı koymalıyız arka bahçeye havuza erişimimiz olması için Sohbet Hatti sürgü kapı ile arka verandaya giriş açabiliriz sonra. Arka alanda büyük bir banyo gömme dolap yaparız yeniden yapılandırılacak bir manzarası olacak manzaraya bayılıyorum konumunu beğendim stüdyo city manzarasını sevdim kat planını yapılandırma fikrini sevdim ama artık para konuşma zamanı geldi eve. Milyon 255.000 ödediniz yenileme bütçesi 300.000 sizce tüm proje kadar sürer aylık ödemenizi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*