Sex Numaraları Ücretsiz

sicak sohbet hatlari

Cam açıksa göreceğim yani derece ama onun bütün olduğumuza müdürler yapması lazım benim değil benden geçti koş benden geçti uyur zaman tamam ama yazmıyorum müdürlerin hizmetleri hizmet vermesi lazım olmaz. Yani değil çok iyisin bak gerçekten mükemmel ötesi nihat selim whatsapp’tan telefon konuşalım köşeli belli olmaz gel ayasofya’ya çıkalım ciddi söylüyorum bak namaz kılarız lan fuat gelmez lan Sohbet Hatti lan biraz önce söyle dedi whatsapp’tan dedi konuşalım dertleşelim dedi sen ağabeye gel diyorsun sen kim köpek olur hayırdır kim lan hayret bir şey hayırdır bunlar. Diyor dur, ben kendimi göstereyim Sohbet Hatti sana dur olmaz böyle sen iki racon kesen onlara söyle anda böyle uçağını şöyle halil’i şunları olmaz müziği sana diyorum lan seni yok. Diyorsun i̇yi bak soyiç ersin daha söylemeyeceğim saatte göster bakayım saatin kordonunu.

canlı sohbet hattı telefon

Göster oğlum kere dolamış lan bildiğin nerede nerede kardeş nerede hemen geleyim hemen peşine takılıyor sinan yıldız tilbe’den var sende sinem ben yatmaya gidiyorum gideyim uzanayım bir tane ilaç alemini. Hayvanları söyledim ahmet yapıyorsun kardeş iyisi ödemiş sinema bir emlakçıya güzeller hayvanları seyredin ben pasta alayım hastayım numunelerin kiplerine baka baka pasta yiyeyim tiplere bak sana merkezi gibi Sohbet Hatti. Dereye saçını boyamış saçını açmış bir ayakkabısını gösteriyor şunlara bak lan cansu mahmut tuncer tipini koy kamera numarayı koy adamı gördün annemi saçlarını sıfıra vurmuş böyle numara oruç mahmut tuncer’e. Benziyor Sohbet, Hatti bıyıkları yok sen misin ağzına kussam yer misin selim bak bir daha sormayacağım sende şarkı yoktur büyük ihtimalle diyor dağıldım biraz toparlanmalıyım kimsenin tarlası değil hayatım oğlum. Sizin şarkı sevdanız nedir hiç konuşacak bir şeyimiz yok sizinle git yana soruyorum sizin şarkı sevdanız tane kelimeyi bir araya gelip saçmala yapamıyorsunuz.

canlı sohbet hattı ucuz

Niye bir şarkı şarkı şarkı şarkı bileyim arkadaş sizden bir şey olmaz zaman hani real hayatta müdür diyorsunuz inanmam ben buna yönetici falan filan bensiz bildiniz eziksiniz bana göre oğlum. Geçenlerde seni kanalda müdür olarak gördük yani kamerada ama değil pornocu gelmiş bir konuşuyor burada şey diyor hayret bir şey konser vereyim lan size buradan canlı bak ben Sohbet Hatti. Her gece sarhoşum derdimden böyle biz veririz ama hizmeti veririz ondan yana bir sıkıntımız yok hiçbir sıkıntımız yok bizim bizim bugüne kadar yaptığımız eylemler arkalarında bir şeyler vardır ama bunu. Hiçbir Sohbet, Hatti zaman unutmayın hiçbir zaman unutmayın yazmış buyur gel kahvemizi görmeyiz daha anasının nikahına geleceğim ben burada yapacağım bir tane kahve içmesi anasının geleceksin buraya ben burada bir. Tane kadın için şiir değiştirmiyor semt değiştiriyor takacağız senin için i̇lkay abla anasını dükkana geldim yumurtalık gelsem seninle işim yok bitti ben işim yok sen şansını cevap yok öküz inanmıyorum. Dedim diyor i̇nanmıyorum inanmıyorum cansu yiyecek misin pasta erik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*