Seksi Kızlar ile Sohbet Hatti

sohbet hattı telefon numaraları

Sokacak bir gündüz gündüz ben kadınların böyle bedeni düşmesinden nefret ediyorum kardeşim her taraf içim yemiyorsun falan odunu tutarmısın nedir özel günler olsun güzel hanımlara selam olsun baştan sevgilerimizi saygılarımızı. Gönderelim efendim inanmıyorum hanım sen güzelbey’le fithall gülü ben seni davran götüreceğim efendim sana selam olsun buradan hepinize gönder gönder gülay hanım sana selam olsun alamanya gülo inanmıyorum Sohbet Hatti hanım şey etmedim inanmıyorum daha selam olsun gülüm anladım hepinize köylü’deki davara sen git ben varım amara gitmem ben tatile gidelim diyecektim ben sıfır beden ben. Aslı aslı, beden olmak istemem Sohbet Hatti ben bedenim böyle kenarından döndüm özer otuz6beden artık bana bol gelmeye başlamıştı gidip çocuk reyonundan falan giymeye başlamıştım halimi hem görüntü olarak sevmiyordun. Hem güç olarak bana hiç iyi gelmedi ben şey gibi sadece nefes alan bir canlı gibi hissediyordum başka hiçbir faaliyet yoktu bütün gün uyuyordum halim yoktu keyfim yoktu mutlu değildim. Oku yoldayken almaya başlayınca çok.

sicak sohbet hatlari

Mutlu oldum 65’e kadar çıktım iyi yani 105 uydu ben annemin başında emre bir şey yaptım ekmeği kesilen tamamen kesmedim ama azalt yani bir tas çorba var diye ekmeği diye. Biliyordum şimdi 75’e düştü m75 sene senedir değmiyor şeyden önemli ayhan yani normal böyle bir yaşam kültürünü diyelim artık kadar hani alkol düzensiz uyku video falan vesaire anladın Sohbet Hatti. Bak bunlar çok doğrudan etkiliyor musun benim zaten herhalde sorunumu ben biraz düzensizlikten dolayı yani kilo alamıyorum veya kilo kaybı bak mesela ben şimdi güncelle kilo yazdım buraya zaten 174. Çok Sohbet, Hatti düşük yani kötü görünüyor ama alamıyorum yorumda yani baya ben mesela bir oturuşta bir buçuk i̇skender gelmiyorum yani hayvan gibi onu bir şöyle bir şey var kilosun. Yağ oranı atıyorum yağ oranı %30 yüzde 40’ı çıkmış bir insanla yağ oranının işte olup kilo olması çok farklı şeyler hem fit durması açısından hem metabolizma hızı açısından çok önem. Arz eder.

ucuz sohbet hatlari

Adam kilodur ama yağ oranı %40 %50 160 lira geç girdiyse duba gibi görünür muyum ama yağ oranı yani kas oranı işte şeye düştüyse arttıysa çok daha fit görünür diyorsun. Değil neyse video olarak görevim tarifeye açtın ödemeleri gönderiyorsunuz emreciğim senin acilen alkolü harfli sigarayı hayatından çıkarman lazım bir buçuk falan çıkartıyor alırsın kilo merak etme ben çok Sohbet Hatti. Kompleksi’nde değilim yav almış hayatın boyunca olmadım yani kilo ile ilgilenir saçı değil birden should ile ilgili öyle kompleksiyle girmedim peki bir ara sadece götürmeyi böyle bir kafaya taktım gülay. Hayvan Sohbet, Hatti gibi diyorum ben sen beni yeni gel canlı gör var yemeği bırakırsın beni izlersin yani alırım böyle bir yemek yeme şekli hayvan gibi yerim ama yaralı yani. Ben size bir ara sadece böyle bir kilo evet düşündüm hatta kompleksi’ne girdim doktorun doktora gittim ben bir ara çünkü çok düştü benim kilo ben hayatında bir kere gördüm orada. Duygudur hayatında bir kere 70’i gördüm şimdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*