Sarışın Kaşar Sohbet Numaraları Sohbet Hatti

canlı sohbet hattı telefon

Muhafazakarlar bakıyor izleyeceğim bak tek tek ama ben inanmıyorum böyle hafıza kartını çöpe onlar sizi korusun muazzez hafta söyleyemediğim kelimedeki insanları dış görünüşüne göre değerlendireceksiniz onu bir söyle hani öyle. Olduğunu nasıl fark edeceksin soracağım çöp olduğu zaman diyeceğim hangi partiye veriyorsunuz gideceğim ben röportaj yapıyorum diyeceğim kılıçdaroğlu diyorsa indireceğim bir denesene seversen bir yapsana seversen bir yazsana Sohbet Hatti hadi rica ediyoruz biz burada izleyelim baba baba baba i̇mamoğlu gibi içince konuşurum oturduğu süre boyunca hiç kimse çöp atmazsa yapacaksın yok kabul etmez illaki bir. Atmıştır i̇lla, bir deli gelir Sohbet Hatti bacağımız eşer burada yani bir gece ayağını kaldırıyor koparan i̇yi oldu senin çağıracaksın güzel balık ekmek yiyecektik beraber gelmedin kardeşim ama çalışıyormuşum çalışsak. Gelme ekmeğin peşinde bir dahaki sefere sus ben büyük cumartesi pazar tatil yapar mayısta tatil yapar biz cumartesi pazar mayıs’ta çalıştık ana satılık yarın.

uluslararası sohbet hattı

Tatil yapacaklar yolu yordamı yok bak dayı bir şey i̇brahim cumartesi bir işim vardı sultanahmet’te çıktım oradan ayasofya’yı kim aşağıda yemiş yapmışlar onu gezdim gel vaktin varsa iki dakika balık. Yeriz dedi yok çalışıyorum çalışıyorum diyorsan ufaklık teknosa çektik başka bir şey ama geleceğim iyi olur iyi oluyoruz hanımlar güzel oluyor ama yarın sabah geliyor balık ısmarlayacağım sana Sohbet Hatti. Kapalı kalıyor davulcuya kaçmak isteyen varsa karşımda bir davulcu var kızlar size söylüyorum bir tane oğlu var fazla yapmış yani çocukla yapma derdiyok yapıyorsun lan hoş geldin canım ben sevgili. Yaparsan Sohbet, Hatti ben öyle gülerim lan plaka kodu arada unkapanın dayım bana meşhur olmak isteyen kaset masa çıkartmak isteyen varsa gelsin bak ciddi söylüyorum meşhur edebiliriz yani deniz sana. Diyorum sana var yapma bana yanlış falan böyle bir şey yaparsan ben gideceğim günleri görecek lan açtın lan bak ortalık karışacak acilen yetiş selam söyle arada yapıyorsun iyi misin fark. Ediyoruz çarpsın aldı buyursun gelsin.

canlı sohbet hattı ucuz

Kaldırsın rahmetli i̇bo erik gibi kütür kütür diyordu aklı yeni hoş geldin yeni adam yeni çocuk lazım ben evlen sen ben yapar mıyım lan yapma var yok iyi misin benim. Biliyorsun kürt sevgilim olmadı bak egeli mgl oldu genellikle anadolu’dan falan karadeniz’e falan çocuk olmayı düşünmüyorum dedi ben kürt almam lazım ciddi söylüyorum bak 5-6 tane daha çocuk Sohbet Hatti. Istiyor bir tek bir tane daha vardı ayrıldı ben askerdeyken kocaya kaçtı ondan sonra geldik evlenmiş olmadı lan böyle bakıyorsun kanaldaki hep yedin tablomu zaten askerdeyken kocaya kaçtı ayhan sempatik. Yemin Sohbet, Hatti ediyorum bak işinde gücünde benim gibi tek geziyor lan billahi kader arkadaşım benim neyse ben eve gideceğim otur otur nereye kadar lan aklı gideceğim otobüsten hepsini kaçırdım. Hoş geldin i̇stanbul otobüs bekliyor bak ben marmaray’la gidip geliyoruz daha trafik yolu berbat trafiği bugün mayıs işçi tatili hayret bir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*