Kaşar Sohbet Hatti

ucuz sohbet hatlari

Senin ekürim senin hayatındaki aşkım tamam komedi arkadaşınım senin doğru yanındaki enseye görevini sağlam istiyorum yani ömer’i çok kötü tarladan bence çıkalım çünkü götürecek değilim herkes çelebi parça gibi ışığı. Olsun tövbe rabbi rasulullah şimdi sercan göğüs istiyor falan filan göğüsler olsa olur olmasa olur benim göğüste gibi bir işim benim göğüste gibi fantezim olacak dudak olacak dudak Sohbet Hatti mcdonald’s böyle biftek gibi bitmek gibi dudak olacak lan kadın dediğin orijinal olacak böyle olmayacak hep kötü geliyor konu hep bir karılara geliyor hep memeleri gibi. Ayaksın oğlum, kadar sizi kadın Sohbet Hatti blok attı diye ben mikrofon değil sen geliyorsun ben dayanamadım bak emre senin için diğer odaya geçtim tamamla yani body mass index diye. Bir şey var konularda yani anladın böyle düşünüyorum 170 boyunda kilo hani dağılımını düşünsene bir görüyoruz seni böyle kiloda olması imkansız yani sen squat yapman gerekiyor.

sicak sohbet hatlari

Gözü çıksın sende yok gibi görünüyor buradan geçme işte aynı kuru götürüyormuş turgut diyorlar aynen ondan ama yani böyle bir ufak bir kıvrım olduğunu düşünmüyorum ömrüm şimdi okuyacağım sokmak istemiyorum. Yani kilo adam dediğin senin karşındaki 110 kilo istediğin performansa kilo çok rahat bir şekilde verebiliyor hele kilo sen bir şeyler yaşayacağız yürümeye kalktığında diyelim tamam saat sürecekse Sohbet Hatti. Kilodaki adamla her türlü bir saati çözdü belki performans tartışmıyoruz görsel beğeniyi tart ağzına edeceğim sonunda beni çıldırtma seni biz konuştun van için bilo katıyorsun harbiden malsın vuracağım kafana bak. Oldu Sohbet, Hatti bugün söyledim sana konu i̇brahim yani konu değildi sen nasıl nereden oraya girdin onu anlamadık yani performans dedin ölüsü kilodaki bir adam 100 kiloluk kadını paramparça eder. Yani tamam anladık yani ona bakarsan tam tersi yani anladın yani kiloluk bir kadında 150 kiloluk bir adamı paramparça edebilir kamuda afet normal burada flo’dan bahsedildi ondan sonra vücut hatlarına. Geçirdi burada bazı.

canlı telefon sohbet hattı

Insanlar cicik seviyormuş onu öğrenmiş olduk bazı kadınlarda demek erkeklerde daha çok bileyim bir kelimesini çok kullandık başka bir şey kullanalım evi topla falan topa diyelim yani ben şahsen liste. Bakarım kardeşim erkeğin 100 arsa bıkılır yani varsa güzel ama kupada çok şey varsa güzel olan göstersin yani şerbet dökülür yapacağım benim totomo yapacaksın yani oğlum bileyim 110 Sohbet Hatti. Kilo bileyim kilo kadınlarda bileyim yan yana gelmek istemem olalım çuvalı gibi zayıflayın oğlum ameliyat olmayı zayıflayın lan biraz yiğit’in ameliyat olacaksanız koltuk altını falan filan deli fazlalıkları oluyor zayıfladın. Zaman Sohbet, Hatti gidin onları aldın lan bakım yapılan biraz hiç sarma aynı yerde konuda çıkarma yani güldük eğlendik hızlıca geçerim doğaçlamada gelişti kiloluk oynuyor yani kilo konu olduğunda yapısal. Durumda dayandı mevzu güldük eğlendik geçtik eve günaydın şey gibi yani öyle değil buluşma konusu olmuştu alırım ondan dolayı emre’yle gelecek herhalde yakında bana müsaade ben çıkıyorum i̇yi günler i̇yi. Geyikler dikkat edin kendinize okuyamadığı yazıyorsun bana gibi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*