Kaliteli Gizli Sohbet Hatti

canlı sohbet hattı telefon

Ediyorum ben kapalı devre var bir bip sesi geliyor anahtar indirme kaldırma pozisyonlarında iken kısa devre anlamında bir değeri veriyor açık devre anlamında bir değeri alıyorum kısacası anahtar hapı yutmuş neyse yenisi. Şimdi onun yerine takıyoruz tamam çalıştırıyorum hiç iyi değil yolcu tarafındaki anahtarın yanması şoför tarafında zincirleme etki yapmış olabilir tarafı söküp bakmam gerek bir kez daha bir değer veriyor bir puan. Aldınız daha gitti camlar sefer iniyor toplam sadece panda cam sorununu çözmüş olduk oldu neredeyse, her şeyi hallettik buzlu cam gibi olmuş Sohbet Hatti varlığın manken getirdiği pırıl pırıl farlarla değiştirilmesi işi. Kaldı yan sanayi üretimi farları 300 falandı almakla iyi bir yapmış orijinallerinin fiyatı bunun katıdır ama hala takılmaları gerekiyor maalesef bizi epey uğraştıracak zamanının son teknolojisini temsil etmesine rağmen sadece far takmak. Için tamponun komple sökülmesi gerekmesi bence hiç pratik değil tampon söküldükten sonra farları değiştirme işlemek hiç zor değil eskisi çıkaralım yenisi takılıyor yeni.

sohbet hattı telefon

Farları kontrol edelim açık farlar açık ikaz lambaları çalışıyor her şey tamam gibi araba 225 beygir gücü teker çekişi komple deri döşemeleri düşününce aslında sudan ucuz umarım bütün bunları maytan elinde ekstra. Kara dönüşür nasıl gidiyor parlar harika adeta başka bir araba olmuş ama şanzımandan epey endişeliydim vitesi bozuk bir araba alarak zaten riske girmişsin sermayeyi kediye yüklemiş olabilirdin 3’te kötü kısma geliyor. Kadar hazır mısın değilim ama yine söyle 5050 primi doğru olamaz şanzımanın içinde sadece penny, eden bir şey olmasın sen metin karşıları Sohbet Hatti cevap ayla halledecek misin sen sen var sefer. Resmen kendini aşırı çağır dedim şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum daha bakalım çok teşekkür ederim evet birkaç kişi kişi daha vardı ama birkaç seferde fazla tutmadı zaman rıza gelir alayım bir konsept arabası. Tasarımı olan audi piyasaya sürülüyor 1998 yılında müthiş bir sansasyon yaratmıştır yıl sonra bile hala bir insanın başını döndürüyor 1500 1500 servet 1tt aldım.

ucuz sohbet hatlari

Tek farkı artık çerez parasını alınabilmesi viteste çalışmıyor şekilde düşük hızda sürmek çok güzel şanzımanı açmak kolay olmadı eğer dişlilerin arasında kalsak şanzımanı dağıtabilirsiniz yeteneğini konuşturarak tamiratı birkaç tanesi halledeceğiz harika 4000. Pound tasarruf ettik arada debriyajda yeniledik quadro sisteminin parçası olan halde bakımı yaptık otomatik camları onardık doldu dijital ekranın bozuk piksellerini yenilecek farları değiştirdik her şey tamam uğraştık iyi durumdaki mak. 1’ler bile fazla para etmiyor umarım çabalarımız bize yeterince kazandırır arabaya verdiğimiz 1500 pound hariç, şanzımanı sadece penny hallettik debriyaj alex’in bakımı Sohbet Hatti 221 pout dijital panel onarımı 100 pound otomatik. Camların anahtarları pound farlar 300 tam tuttu 1000 pound ülkenin çok ile işleri halleder arabayı bize toplam 2153 bounce 50p niye geçirdi elbette yeteri kadar kazanmamıza veriyor ama satışa çıkarmadan önce son. Bir test sürüşü yapacağız mükemmel bir planım var güzel bir yaz günündeyiz ama dört teker çekişi tüm üstün özellikleri ile audi her hava şartına hazır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*