Esmer Kız Numarası

sicak sohbet hatlari

Bir daha yararlı merhaba sonic merkeze maden suyu oluyordu kanala yeni bir tane kadın zaman gelecek onu merak ediyorum elektrik kütür kütür bileyim boyu posu yerinde olan bileyim böyle saç. Rengi iyi olan yıpranmamış saçı olan bileyim çok merak ediyorum zaman gelecek acaba hatunlarla yan yana geliyorsun ayhan bizim erkekler gibi bunlar kadını saçlarını gümüş ince seyrek olmuş Sohbet Hatti kelleşmiş nasıl oluyor boya hani klasik arabalara gidiyorum göster bakayım buldun açıklamışlar eve gelin doğru söylüyorum rahatsız inan ben sıkıldım bunlardan sıkıldım hayattan sıkıldım yemin ediyorum. Şimdi geldi, sana lazım oraya Sohbet Hatti ordu şehrindeki hatunlar körlerde falan filan hani bilmiyorum iyisin ama bugün mahir kameraya bakıyorum böyle karıları geliyor selam melam veriyor bunu öpüyorlar öpüyorlar. Bir şeyler yapıyorlar buna elif’in oldu lan buna ama genç yoktur uyuyor musun hiç karı yok nerede 50-60 üstünde karı var gasilhanede.

ucuz sohbet hatlari

Apo orada kafamda hala bir şeyi düşündüm ulan dedim bunları anlatıyor filan dedim caner tane karı düşüyormuş olan oteller bana yani hak ettiği hak eden hakkını verdik biz işin hakkını. Veririz aga sesini veremli demişsiniz çok kıskançsınız gerçekten her kişiler listesini kadar yarık olduğunu yaşta böyle yan yana bir görüyorsun işte cam kırıldı oysaki ben şimdi size uzun Sohbet Hatti. Hava potpori okuyacaktım neyse orada karı bana üstten olur düşme sonu oluyor gasilhanede kiler gibi niye gelmiş randevu almış oraya gelmiş i̇bo bak şimdi ama yok seviyorum ağabey için bana. Bak Sohbet, Hatti bak turuncu yeleği giyerim sana doğuya işçiliğine giydiririm sokağın başında bir süpürgeyi sen alırsın öbür sokak sonra ben aldırmak süpürgeyi militan oluruz bak biniyor telefonu öyle kasıntı. Durur gibi duruyorsun telefonu böyle kendini kasıyormuş gibi duruyor niye öyle duruyorsun bak kendi olunur kore yollarım kanalı süpürgeci var oğlum bak git çocuk.

canlı sohbet hattı ucuz

Var bizi dövmeye başlarsa gibi var süpürgenin sapı değil avlu kazın ısırdığını süpürgenin sapı ile birlikte sokacağım ona biraz sonra gideceğim topunuz gelin topunuz bak tayyip’in moduna bağlattırma beni kaç. Bakayım oradan yenebilecek mamını mamını mamını mamını mamını bakayım bir aşkım mamını mamını sabahtan akşama kadar onu dinliyoruz bunu dinliyoruz falan bilmez planlıyor bileyim kavga çıkar kutlanır çok Sohbet Hatti. Ilginç birleştirdiler bir şey olsun işçi hakkı olsun bayram olsun diye yine rahat durmuyorlar amaçları bilmiyorum ankara garında bir patlama meydana geldi zamanlar mayıs miydi neydi şimdi ona benzer olaylar. Mayıs’ta Sohbet, Hatti çok oldu ayhan patlamalar suikastlar insan sonuçta can taşıyor aynı yere gene hayırdır lan kim kim kesin lan hayır arkadaş telefonumun müziği çalarken zorunuza gidiyor bir lok. Atıyorsunuz dinleyeceksiniz ulan olunur yapayım illa kendine dinleyeceksiniz bunun siyasetle milas etti alakası olan bir şey değil türklüğün simgesi zorunuza gidiyor elle dün gece bir rüya görmüşsün felaket lig güldür. Güldür cansu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*