Ateşli Numaralar Ve Dul Kadınlar

telefonda canlı sohbet hattı

Gibi kütür kütür üstüne bile çilek sosu dökersin lan kamera donunu internet görünce oluyor anlamadım şey i̇brahim bak tek nefeste gittim geldim lan doğru lan çocuğu gibi sevinirim i̇bo gel. Buraya gel burası yakın nerede pasta bana göstersene erik gibi falan lira eriğin kilosu yogurtlu indir lira lan komünistler bir fiyat söylerken niye iki katını söylüyorlar ben anlamıyorum Sohbet Hatti oğlum ekonomik siz yönetiyorsunuz 20.41 ediyorsun lan kimsiniz kardeşim bunları bunları bir sopa çeksene müthiş güzel indi yalnız hafta içerisinde çilekte liraya düşmüş kilosu komünistler fiyatı. Yükseltecek ister, yorum yapsın hoş Sohbet Hatti geldin tekrardan pazara gittim eni 260 lira trend plus liraya öyle bir şey olmaz tokatspor olsun ulan asgari ücret 8.30 emekli maaşı buçuk. Milyar vestel önceki fiyatlar olmasını istiyorsunuz siz evlerin kiraları olsun istiyorsun siz yani alım gücü tamam düşsün biz bunların yanayız ama bırakın.

sohbet hattı telefon

Işleri neyse ben pastamı yiyeceğim hatta duşu pastanın üstündeki kıtır kıtır böyle yalnız size ilginç bir şey söyleyeceğim aranızda yaşayan var bilmiyorum ama doğalgazın mayıs ayı içerisinde hani ödemesi alınmayacak. Tıya benim nisan ayında hani nisan’ın 24’ü kadar yanlış hatırlamıyorsam zamana kadar kesilmiş faturadan sonrası olacaktı benim fatura 320 nisan ayının liraya çıkıyor benim nisana silmişler arada ben Sohbet Hatti. Deli gibi yaptım geçen ayın normalde söyleyecekleri zamanı silmemişler 320 lira gidiyorum bir borç yok mesajı geldi üstelik sonra alacakları söyledikleri faturayı nisan’dan önce almışlar bana müthiş girmiş durumda biliyorum. Girdiğini Sohbet, Hatti altunkara gelir artık yani dursun fiyatları domates taze biber 3,5 lira bizim burada gün sonra burada çıkacağım işte şehire göre değişir den kastım gerçekten öyle burada işte. Hale geliyor hale geldikten sonra dağıtımı var pazarcıların kendine göre bölgeye göre fiyatlandırılması var var oğlu var hani ayhan dün teknofest’e geldin bizim buraların pazarlarını gelseydim çöp çöp bildiğin kuru. Soğan çöp lira lira.

telefonda canlı sohbet hattı

Çöpe yani türkiye’nin soğan olmadığı belli teknofest’e gitme sanki burada liraya içi boş lira burada gün önce alışveriş yapmaya gittim dediğin gibi çöp gibi yok iyi manavlara gittiğin zaman hani. Sağlam ürünü güzel ürün manavlara gittiğin zaman fiyat 45’e çıkıyor dursun zaten geçen senenin kuru soğana eski kuru soğan kalmadı tazesi çıkmış kuru soğan tazesi var kilosu abam Sohbet Hatti. Banyo elma gibi küsüyorum bak abone sizdeki fiyatlar i̇mamoğlu demiş bak yeni kreşler yapacağız demiş ağlayanın yeni kreşleri gönderebilirler bak ciddi söylüyor 700 milyon yatırım yapmış ziyan olmasın hiç olmasa. Yazılı Sohbet, Hatti ver bari zahmet olmasın bir daha imamoğlu’nu parkı’nda oturuyordun önce yeşil açıyorsun parkı baksana orada dursun bunda dayanamadım dedim adam bari yaştan sonra darlığı bize yatmasa dedim. Bir kreşe yapsın dedim olmuş yani i̇nsanlık yaramıyor lan i̇layda diyor geldiğim zaman kargo yap bana yok kadar gel pazardan seç beğen git hayret bir şey kargo i̇zmir bostanlı pazarı. Var çarşamba günü kuruyorlar bozpa.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*