Sohbet Hatti


Sohbet hatti

Ama projemizde artık sona iyice yaklaştık hayatında hiç böyle hissetmemiştim hoş geldin çok beğendim 500 dolardan bebeğinizin doğduğunu söyleyin ona henüz biliyorsun ruhsattan kaynaklanan gecikme yüzünden evin tadilatında maddi anlamda büyük sorunlar. Yaşadık evin dekorasyonunu yapmak çok gerekli çünkü binlerce dolardan başlıyor çok pahalı size şöyle anlatabilirim ben her eve döşemem git bana kucağına yerleştirelim ister misin hazır mısın muhtemelen bunu yakında bodrum’a indiririz bunu. Şöyle yapıyorum evet önce onu çıkar oldu sana kolay olmadı içinde, 3,5-4 kiloluk bebek olunca sorun yaşamayız hemen çıkarabiliriz evet doğru merak etme Sohbet Hatti bebeğim söz veriyorum güvende olacaksın nasılsınız nasıl gidiyor. Şunun saçlarına bakın çok sevimli saçları muhaf kesimi bebeğin bitmeden önce doğmasına i̇nanabiliyor musunuz peki bitiş çizgisini kaldı önümüzdeki birkaç gün içinde oraya gelip eve gerekiyor teşekkürler hoşça kalın kişilik ailenizle aman tanrım. Evet inanılmaz gerçekten inanılmaz özellikle evin nasıl değiştiğine bakınca inanılmaz geliyor birçok şey değişti hem çok yaklaşık oldu evet hemen hemen 625.000, dolara satın.

Sohbet hatti

Aldınız tanıştığımızda size sorduğum ilk soru bin dolarlık evde tutma maliyetiydi ama tadilat düşündüğümüzden uzun süre aldı fazladan eklendi demişler dışarıdaki fayanslarla aynı anladılar evet dışarıdaki fayansla banyo fayanslarının aynı olduğunu kadar. Güzel bir duş gerçekten güzel hint takılmamış iyi gözlemci çok iyi gözlemci burası ebeveyn yatak odası evet banyoda gerçekten harikalar yaratmışlar çok beğendim gerçekten eşsiz çok güzel açık havada ufak bir alın şuraya. Ufak bir kanca takınca burası açık kalır ikramları buradan verebilir kesinlikle, insanları şaşırtıyor hiç beklemiyorlar farklı harika çamaşır kurutma makinesini buraya koyabilirsin amaçlarını Sohbet Hatti anlıyorum ama benim için yukarı çıktıkça manzara daha. Güzelleşiyor değil harika manzara inanılmaz paramızı başka bir şeye harcamamızda fayda var los angeles’ta böyle bir mahallede 800 bin dolar gayet iyi bir fiyat zarif vereceğim şimdi bekleyeceğiz gerçekten minnettar her şey muhteşemdi. Ama siz öyle yapmadınız aklınıza koydunuz tasarımı yaptınız işte başarılı olmak için gereken varsa yaptınız teşekkür ederim ilk projelerini ilk kez ebeveyn, oldukları dönemde tamamladılardı 888 dolar.

Sohbet hatti

Kar etmiş oldular acemi tadilatçılarımız sınavı başarıyla tamamlayıp diplomalarını aldılar ben kristina beni yaptığım tadilatlardan tanıyorsanız gerçekten kötü aman tanrım evin tamamı ama görünen her şey bir başlangıçmış eğlenceli kısım geldi kesinlikle. Hadi yapalım bunu tam i̇spanyol çiftlik evi tarzında dökme çimento ekibin büyüyen bir dizayn işim var inanılmaz görünüyor daima tetik olmamı sağlayan çocuk böbreği oyuncaklarını bakalım insanları güzel vakit geçirecekleri alanlar yaratmak konusunda. Yardımcı oluyor buranın benim evim olduğuna inanacağını hiç düşünmemiştim şimdilik her, şey harika gidiyor gerçekten iyi kavramış tatlının oyuncaklarını yiyor sabah kertenkele biliyor Sohbet Hatti musun hayır gerçekten yedi son damlasına kadar keyfini. Çıkardı yediğini gördüm sonra saatlerce yalandı orada beni yolladı hay aksi merhaba nigar beyza’yı hatırlıyor musun mike mutfaklarını yapmıştık çok güzel düzgün konuşamıyorum inanılmaz büyük ihtimalle bütün gece burada uyuyacağım beni burada bulacaksın. Tamam yani sauna makyaj alanı dışında her şey tamam diyoruz bence tamam tamamdır pekala başlayalım ahmet sana duvarı vereceğim yapabilirsek bugün duşa, sökmeye çalışacağım iyi olmadı senin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*